Як правильно упакувати речі при переїзді

Тільки переїзд розповість нам, як багато речей нас оточує. Причому, що не великих, а дрібних, які перебувають до пори до часу в своїх шухлядках, шухлядках і інших нірках. Але як тільки настає момент переїзду, вона виринають зі своїх затишних місць і вражають нас своєю кількістю і різноманітністю. І перед нами постає питання, як всі ці речі упакувати, щоб їх було зручно перевезти, а потім легко і просто відправити своїх місцях?

Спробуйте сприйняти переїзд як оцінку нажитих вами речей. Що ви хочете взяти з собою на нове місце, а від чого ви легко можете позбутися? Природно, що така оцінка зажадає час, а тому почніть готуватися до переїзду заздалегідь, за кілька днів. Це дозволить тверезо, з холодною головою відібрати те, від чого ви легко можете позбутися. Нехай це і буде небагато речей, але все-таки навіщо брати з собою зайвий баласт?

Решта речі слід систематизувати за категорією того, наскільки часто ви ними користуєтеся, і що вам потрібно в першу чергу. Це необхідно зробити, щоб на новому місці вам не довелося гарячково переривати коробки баули в пошуках необхідної вам речі. Бажано, щоб таку систематизацію ви провели окремо для кухонних речей, для переносної одягу, для дитячих іграшок і т.п.

Moving boxes in new apartment. Real estate concept.

Речі, які будуть потрібні вам у першу чергу, слід скласти в окремі коробки і відповідно їх промаркувати. Переносну і верхній одяг краще всього спочатку упакувати в пакети, видавити з них повітря, загерметизувати скотчем і тільки після цього упаковувати по коробках. Коробки також слід закрити за допомогою скотча. Після цього кожну коробку помітити маркером по типу «Верхній одяг», «Посуд. В першу чергу! »І т.п. Таке маркування значно спростить і прискорить розпакування речей на новому місці. Природно, у вас може виникнути питання, де знайти стільки коробок для переїзду? Відповідь проста: наші вантажники, найняті вами, зроблять попередню оцінку обсягу перевезених речей, і під їх кількість візьмуть з собою необхідну кількість ящиків і пакетів. Далі вони упакують речі в транспортну тару, промаркують її, занурять у вантажівку, а на новому місці вивантажать таким чином, щоб у вас виявилися під рукою ваші першочергові речі. Природно, перш цього вони розставлять меблі так, як ви вважаєте за потрібне, щоб ви розподілили всі ваші речі по їх звичним шухлядках, шухлядкам і іншим їх норкам.