Як правильно вибрати вантажну машину для переїзду

Кожній людині хоча б раз потрібна послуга з перевезення речей при переїзді. Самостійно шукати робітників і машину або звертатися в спеціальні фірми – це вибір кожного. Але в будь-якому випадку, важливо розуміти, які автомобілі підходять для тієї чи іншої перевезення.

ЯКИЙ У ВАС ВИД ВАНТАЖУ

Насамперед, перед пошуком вантажного автомобіля, потрібно визначитися з типом самого вантажу, його обсягом і кількістю. Від цього буде залежати вид і кількість вантажного авто. Також, виходячи з цих нюансів, буде вирахувана певна ціна за надані послуги і час перевезення.

Вид вантажу може бути розділений на підгрупи:
1. Звичайний вантаж. До таких вантажів належать об’єкти, маса і габарити яких не порушує встановлених норм для перевезення.
2. Вантаж підвищеної небезпеки. Такими вантажами повинні займатися виключно фахівці, які врахують всі нюанси, і підберуть машину з дотриманням всіх заходів безпеки.
3. Харчові швидкопсувні продукти. Такі вантажі повинні перевозити автомобілі, в яких є вбудовані холодильники. Без належного холодильного обладнання продукти під час перевезення можуть зіпсуватися і прийти в непридатність .
4. Негабаритний вантаж. Для такого типу вантажів потрібна відповідна вантажна машина і добре продуманий маршрут, щоб не сталося курйозів в дорозі.
5. Живий вантаж. Щоб перевезти тварин, потрібно знайти машину зі спеціальним кузовом, оснащеним кліткою і обладнанням, здатним підтримувати особливий температурний режим.


ХАРАКТЕРИСТИКА ВАШОГО ВАНТАЖУ

Залежно від обсягу і ваги вантажу, вантажні машини, які можуть перевезти вантаж, бувають різні.

З огляду на показники вантажу, перевезення може бути класифікована:
• малотоннажні перевезення;
• середньотонажні перевезення;
• великотоннажні перевезення.

До першої класифікації відносяться вантажі, які не перевищують ваги в 3 тонни. До такого вантажу відносяться продукти харчування, невелика меблі, будівельні матеріали, побутова техніка та обладнання. З такою роботою легко справляються мікроавтобуси та невеликі вантажівки. Якщо кількість перевезеного вантажу не вміщається в такі машини, допустимо використання вантажівок з відкритим кузовом.
Средньотоннажні вантажі – це об’єкти вагою до 10 тонн. Для таких вантажів підходять ті ж варіанти транспортувальних автомобілів, що і для малотоннажних перевезень.
Великотоннажні перевезення розраховані на вантажі, вага яких перевищує 10 тонн. Для перевезення таких об’єктів необхідний кузов вантажного автомобіля з великою місткістю.

Як правильно підібрати вантажну машину

Щоб правильно підібрати машину для перевезення, потрібно знати який кузов підходить для тих чи інших цілей, а який ні.


Виходячи з цього, можна виділити наступне:
• для дрібних переїздів і перевезення вантажів невеликого обсягу підійдуть невеликі машини – бортові вантажівки, фургони, мікроавтобуси;
• для транспортування сипучих будматеріалів використовують самоскиди;
• для специфічних перевезень замовляють контейнеровози, автоцистерни, фургони-рефрежиратори і т.д.

Крім місткості кузова автомобіля потрібно продумати і прохідність вантажний машин в тій чи іншій місцевості. Щоб не помилитися і не наробити помилок, краще довірити вибір машини для перевезення свого вантажу спеціальної компанії для перевезення вантажів.