ЯК ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВОЗИТИ ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ

У сучасному світі існує велика кількість різних приладів і техніки, які допомагають людині швидше справлятися з домашніми справами. Під час переїзду такі помічники можуть легко зламатися, якщо їх неправильно перевозити.
Колись переїзд припускав перевезення тільки великого холодильника, а зараз крім нього є багато іншої дорогої побутової техніки, про яку потрібно подбати в першу чергу перед вантаженням і транспортуванням.
Щоб зберегти працездатність своїх «домашніх помічників» краще звернутися в компанію з перевезення вантажів.


ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХОЛОДИЛЬНИКА І ПРАЛЬНОЇ МАШИНКИ

Перевезення великогабаритної техніки, такий як холодильник – це трудомісткий процес і досить складне завдання. Адже транспортувати його можна тільки в тому вигляді, в якому він стоїть вдома – вертикально. Допустимий невеликий нахил під кутом не більше 40 градусів, але навіть цей момент не спрощує справу.
Стару побутову техніку перевозити простіше, ніж сучасну, тому що вона була менш сприйнятлива до зовнішніх пошкоджень. А зараз техніка розвиненіша всередині, ніж зовні, що значно ускладнює будь-яке транспортування, адже будь-який різкий рух може пошкодити механізм техніки і вона прийде в непридатність.
Тому, щоб уберегти себе від зайвих витрат на сервісні центри і покупку нової техніки, краще звернутися до фахівців, які все зроблять в кращому вигляді.
Замовляючи послугу навантаження-вивантаження і перевезення клієнт отримує такі послуги фахівців:
• правильна упаковка, яка застереже від зовнішніх і внутрішніх механічних пошкоджень;
• робота професійних такелажників, які винесуть і занурять об’єкт за допомогою різних інструментів і пристосувань, що забезпечить збереження техніки в її первісному вигляді;
• правильна навантаження дорогої техніки в відповідний вантажівка з необхідними параметрами ля перевезення того чи іншого виду вантажу;
• акуратна перевезення з найбільш вдалим маршрутом дозволяє звести до мінімуму тряску і різкі перепади швидкості, що негативно позначиться на перевезений вантаж;
• якісна консультація клієнта з усіх питань.
Після доставки холодильника до місця призначення, його не можна відразу ж включати. Якщо перевезення здійснювалося в холодний сезон, потрібно почекати, поки випарується конденсат. Якщо холодильник перевозився в лежачому положенні, що саме по собі дуже погано, включати його можна не раніше, ніж через день. Він повинен постояти не менше доби, щоб масло з трубок не потрапило в компресор.
Перевезення пральної машинки не менше легка. Необхідно злити всю воду, від’єднати всі трубки і упакувати їх, закріпити барабан спеціальними транспортувань болтами, які йдуть в комплекті. Далі потрібно обернути машинку пухирчатою плівкою, або пінопластом і картоном. Перевозити машинку потрібно вертикально, ретельно закріпивши ременями в вантажівці.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТЕЛЕВІЗОРА І КУХОННИХ ТЕХНІКИ


Монітори та телевізори мають дуже тендітні екрани. Їх перевозити бажано в заводській упаковці, але якщо вона не збереглася, тоді потрібно обернути монітор плівкою, потім шаром пухирчатою плівки і зверху вкрити всю поверхню щільним картоном або пінопластом.
Будь-яка техніка вимагає дбайливого ставлення, і краще зберігати заводські коробки для їх можливого подальшого транспортування. Інакше знадобиться озброїтися пухирчатою плівкою, картоном і пінопластом.