ЯК ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВОЗИТИ ПЛИТКУ І КАФЕЛЬ

Будь-яка плитка, будь то керамічна, дорожня або облицювальна, при всіх її безперечних перевагах має один досить серйозним недоліком. Будь-які плитки одночасно важкі і крихкі.

Через це виникає проблема її перевезення. Навіть якщо ви вирішили всього лише зробити ремонт у ванній ремонт, і кількість плитки буде відносно невелика, все одно будуть труднощі з її перевезенням.

Ну, не будеш же керамічну плитку в кількості півтора сотні штук перевозити в громадському транспорті? Навіть у такої невеликої кількості вага буде такий, що його далеко не кожен таксист погодитися завантажити в багажник своєї машини.

Навіть для перевезення невеликої кількості керамічної плитки вам будуть потрібні вантажопасажирська, а краще невелика вантажна машина. Саме такі машини є в автопарку компанії «Інка-транс».

Для невеликих обсягів плитки, які зазвичай необхідні для ремонту ванної кімнати або кухні, у нас знайдуться вантажопасажирські машини з посиленою задньою віссю. Для великих ремонтів, для будівництва і для юридичних компаній у нас знайдуться невеликі вантажівки типу «Газелі». Їх головна перевага – це невелика витрата палива, що визначає і невелику орендну плату.

Але перевезти плитку від магазину до вашого будинку – це всього лише півсправи. Друга половина справи – це перемістити плитку з машини до місця ремонту або до точки зберігання на будівельному майданчику.

Хочете зробити це самі? Звичайно, це ваше право. Але за це сумнівне задоволення вам доведеться заплатити зірваної спиною і ниючі м’язами. Краще, якщо цю процедуру виконають професійні вантажники.