Страхування вантажів – важлива складова вантажоперевезень

Діяльність компанії полягає в транспортуванні різних видів вантажу. Кожен підприємець, а також приватна особа, може транспортувати найрізноманітніший вантаж. При перевезенні під впливом багатьох чинників бувають випадки, коли вантаж пошкоджується. Кожен замовник повинен подбати про безпеку доставки свого вантажу, особливо коли потрібно його перевезення на великі відстані. Неможливо передбачити, що трапиться по дорозі до пункту призначення. Щоб зробити перевезення товару безпечної, бути впевненим у відсутності неприємних ситуацій, необхідно заздалегідь подбати про питання страхування вантажу.

СТРАХОВИЙ ЗАХИСТ ВАНТАЖУ – ЩО ЦЕ ТАКЕ?
Страхування вантажу – важлива частина вантажоперевезення. Страхування вантажів є одним з найбільш популярних видів страховки. Завдання страховки – забезпечити впевненість і спокій замовнику, що скористався послугою вантажоперевезення, а в разі псування вантажу, виплатити завдані збитки. Страховий випадок при вантажоперевезення – пошкодження або втрата вантажу, що сталися з вини компанії, що надає послуги транспортування. Страхування вантажу на перевезення починається з моменту його прийому компанією-перевізником і закінчується в момент доставки вантажу одержувачу.

ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ
На оформлення даного договору варто звернути багато уваги. Тільки правильно складений договір гарантує стовідсоткову виплату збитку після настання страхового випадку. Договір повинен складатися в супроводі кваліфікованого юриста.
Вартість залежить від багатьох факторів:

-від вантажу;
-Спосіб упаковки;
-вага грузу;
-від транспорту, необхідного для здійснення вантажоперевезення;
-від страхової виплати.

Рекомендується замовнику вантажоперевезення продумати заздалегідь всі нюанси і обговорити їх з виконавцем до складання договору страхованія.Обсудіть потрібно такі додаткові питання як:

Додаткове додаток до договору.

Особливості згладжування неприємних запитань і ситуацій.
Якщо ви плануєте замовити транспортування особливо тендітних і дорогих вантажів, страхування оформляти необхідно в обов’язковому порядку. Якщо ви вчасно не оформите договір або документ не буде складено правильно, компенсація не буде виплачена.