Зимовий ремонт квартири: за і проти

Досить поширена думка, особливо, на спеціалізованих форумах, що ремонт взимку краще не проводити. Однак ми, як фахівці з ремонту квартир, вважаємо, що ремонтні роботи в квартирі можна проводити в будь-який час року. І ось чому.

 

Переваги зимового ремонту
Які переваги ви отримуєте, зважившись виконати ремонтні роботи взимку?

 

1.Економія на вартості ремонтних робіт.
Тому що не сезон. Основні замовлення фахівці в галузі ремонту отримують в літній період, а взимку ж вони сидять без замовлень. Тому на вашу пропозицію вони погодяться зі значним дисконтом, тому що такими рідкісними, а тому цінними клієнтами не розкидаються.

 

В середньому знижка на вартість ремонтних робіт складає в середньому 10-15%.

 

2.Економія на вартості будматеріалів.
За вище описаною причини в магазинах будматеріалів відсутній хоч скільки-небудь ажіотаж, продавці відверто нудьгують. А тому і власникам цих магазинів немає ніякого резону задирати до небес ціни на свої товари в прагненні отримати максимальний прибуток.

3.Отделочние роботи краще проводити саме взимку.
Включене централізоване опалення підсушує повітря в квартирі. І в умовах зниженої вологості штукатурка і шпаклівка на стіни лягають особливо добре і якісно.

 

Справедливості заради відзначимо, що для сучасних штукатурних і шпаклювальних сумішей немає особливої ​​різниці між літньої і зимової атмосферою в квартирі. Але при річному ремонті може трапитися період затяжних дощів, через що вологість в квартирі різко підвищиться, і шпаклівка буде вкрай погано лягати на стіну.

На що слід звернути увагу при зимовому ремонті?
Так, зовнішні ремонтні роботи краще виконувати в літній період, оскільки в мороз і навіть при околонулевой температурі багато матеріалів змінюють свої властивості. Крім того, якість оздоблювальних робіт погіршують холодний дощ і мокрий сніг.

 

Також вкрай не рекомендується замінювати радіатори опалення взимку. Ця процедура виявиться багато дорожче і клопітно, ніж річна заміна.

 

А ось герметизацію і утеплення вікон можна виконувати в холодну пору доби. Як і замінювати вікна взимку, але їх заміну слід проводити швидко і обережно, зі строгою відповідністю технічних правил, ретельно відстежуючи отриманий результат.

 

Також обережно слід підходити до ремонтних робіт, чутливим до температурних режимів: до наклеювання шпалер, до облаштування нової стяжки або до фарбування стін і стелі.

 

Є операції, які можна виконувати тільки в певних температурних режимах. Так, наприклад, цементно-піщану стяжку можна виконувати тільки при температурі вище +5 градусів. Але навіть в межах 5-10 градусів цементно-піщана стяжка буде висихати куди більше, ніж при більш високих температурах.

 

Найголовніше правило зимових ремонтів – це обов’язкове залучення досвідчених фахівців, таких, наприклад, які працюють в компанії «Євроквартири». Вони допоможуть вам визначитися з тими ремонтними роботами, які можна виконувати в зимовий період, допоможуть підібрати якісні, але недорогі будматеріали.

 

Зважуючи всі за і проти зимового ремонту, ми докладно заявляємо: взимку ремонтувати квартиру не тільки можна, а й треба! Він вам виявиться набагато дешевше літнього.