Все про підводні камені капітального ремонту які Ви не знали.

Все про підводні камені капітального ремонту

 

Капітальний ремонт необхідний у випадках функціонального і фізичного зносу конструкцій, для підвищення рівня внутрішнього благоустрою. Можна сказати, модернізація будівлі.

Всі елементи конструкції будівлі відновлюються або замінюються на більш довговічні й економічні. Поліпшується планування, додається інженерне обладнання. Заміні не підлягають лише кам’яні і бетонні фундаменти, несучі стіни і каркаси. Якщо необхідно, змінюється конструкція даху, або горищне приміщення проектується і обладнується під житлове. Проводиться заміна комунікаційних систем, що прийшли в непридатність. Заміна старої електропроводки і багато іншого.

Підхід до капітального ремонту повинен бути грунтовним, продуманим до дрібниць, щоб не довелося виправляти помилки ціною витрати нервів, часу і грошових коштів. Наприклад, наш замовник попередньо скористався послугами приватної будівельної бригади. Капітального ремонту вимагав його заміський 20 річний будинок. «Майстри» зайнялися зміцненням стін, які не приділивши увагу фундаменту. Хоча починати потрібно було саме з нього. В результаті з часом з’явилися тріщини в декількох місцях і стіни знову потрібно було відновлювати. Також перекриття, яке вимагало повної заміни, було додатково укріплено колонами, що не врятувало ситуацію і з плином часу воно почало «просідати».

Що потрібно, щоб не потрапити в подібну ситуацію?

 

Перш за все для того, щоб почати капітальний ремонт квартири, необхідно, щоб фахівці зробили професійний аналіз будівельних конструкцій будівлі. Необхідно визначити які роботи повинні бути виконані обов’язково по відновленню, зміцненню, модернізації.

Створюється дизайн-проект. Вирішується які перегородки зносяться, а де будуються додаткові. Розробляється концепція і стильове рішення. Виконуються плани поверхів. Підбираються матеріали. Складається кошторис.

Всі будівельні роботи виконуються комплексно під авторським наглядом архітектора, що дає можливість вчасно вносити коригування та доповнення. Всі ці питання фахівці вирішують професійно і відповідально в строго встановлені терміни.

Вам залишається тільки прийняти якісно виконаний проект і насолоджуватися результатами.