гипсокартонные работы

Технологічні нюанси в гіпсокартонних конструкціях.

 

Гіпсокартон є великою знахідкою

 

Гіпсокартон є великою знахідкою для наших інтер’єрів. Використовуючи його можна просто вирівняти стіни швидко і легко, а можна за допомогою професійних дизайнерів стандартну квартиру перетворити в розкішні апартаменти. Також завдяки гіпсокартону легко проводяться будь-які інженерні комунікації, встановлюється тепло і звукоізоляція за допомогою укладання мінеральної вати всередині каркасів з гіпсокартону. Споруджуються перегородки, фальшстени, різні конструкції, розроблені дизайнерами інтер’єру для створення певного образу.

Працюючи з гіпсокартоном важливо виконувати монтаж за технологією, запропонованою для цього матеріалу.

 

Фахівцям нашої фірми довелося переробляти гіпсокартонні конструкції, виконані в квартирі нашого замовника випадковими «фахівцями». Щоб заощадити профіль вони змонтували стельовий каркас з кроком 60см (як для стіни) замість 40см. Міцність виявилася недостатньою і утворилося провисання листів. Другий їх помилкою було те, що для кріплення були використані пластмасові дюбелі для вкручування гвинтів. Для стель це неприпустимо, тому що пластмасові дюбелі починають «повзти» під навантаженням. Потрібно було використовувати дюбеля- клини з металу або анкерні болти.

Якщо ви хочете, щоб ремонт у вашій квартирі або будинку пройшов без помилок, зі знанням всіх технологічних правил і нюансів, кваліфіковано і відповідально, то потрібно звертатися на фірму з досвідченими фахівцями. В цьому випадку якісно будуть виконані не лише будівельні роботи, але в першу чергу, особисто для вас фахівці нашої фірми розроблять образ інтер’єру, в якому ви завжди будете почувати себе комфортно, в доброму настрої. Все про ремонт.