камень в дизайне

Натуральний камінь – це красиво

Ще в давні часи люди робили прикраси з найкрасивіших каменів, коштовного каміння. Але крім цього, вони також прикрашали свої приміщення рідкісними, дорогими каменями. Правда, на початку це було просто необхідністю, з каменів робили посуд, елементи меблів і т.д. Потім люди стали робити меблі і посуд з інших матеріалів, але від натуральних каменів не відмовлялися. Ними стали прикрашати подвір’я, будинки, як зовні, так і всередині. Останнім часом стає популярним використовувати дизайн інтер’єру з натуральних каменів. Часто в центрі міської суєти, серед бетону, асфальту, сучасних матеріалів, хочеться себе відчувати ближче до природи. Є в каменях щось загадкове, таємниче, від них виходить особлива енергетика. Причому у кожного каменю своя душа, свій неповторний калорій, свою чарівність, кожен по своєму прекрасний.

Що прикрашають і де використовують
В інтер’єрі приміщення використовують найрізноманітніші натуральні камені. Агат, мармур, кварцит, аметист – це лише малий перелік матеріалів, які використовуються для прикраси приміщення і вулиці. Для зовнішньої обробки, для оформлення дизайну фасаду будинку або двору використовуються:

  • граніт;
  • вапняк;
  • сланець;
  • піщаник і багато інших.

Все залежить від вашого бюджету і смаку, але зробивши наприклад доріжку з будь-якого матеріалу, навіть не самого дорогого, ви не пошкодуєте. Така доріжка прослужить вам довго, камінь є одним з найміцніших матеріалів. До речі, на півдні часто роблять забори суцільно з каменю, це і практично і красиво, до того ж там дуже багато цього матеріалу.

Дорожчі самоцвіти використовуються для інтер’єру вітальні, спальні, кухні. Зараз стало популярним робити стільниці з натуральних каменів. Також з них роблять журнальні столики, офармляют ними ванну, роблять дуже гарні каміни (наприклад з білого мармуру).

Натуральними каменями можна прикрашати не тільки будинок, але і офісні приміщення. Якщо у вас свій бізнес, то цей матеріал чудово підійде для оформлення вашого кабінету або залу для переговорів. Натуральні матеріали благотворно впливають на робочу атмосферу, на взаємини в колективі. Дуже лаконічно і гармонійно виглядатиме стіл для переговорів, стільниця якого буде виконана з полірованого гранітіта або кварциту.

А в своєму будинку можна зробити елементи декору кухні з незвичайного кварциту. Будь-яка господиня буде рада такій кухні і буде там із задоволенням готувати. Оздоблення вашого будинку з натуральних каменів буде радувати вас і дивувати гостей.