стройматериалы где купить

Де купувати будматеріали для ремонту квартири

 

 

Будматеріали для ремонту квартири

 

Сьогодні, коли пропозицій на ринку будівельних матеріалів так багато, а їх вибір такий широкий, постає питання правильного вибору будматеріалів для ремонту. Дуже складно зробити правильний вибір людині, яка не є фахівцем у цій галузі, тому необхідна порада знаючої людини. Одне можна сказати майже напевно – не варто на будівельних матеріалах економити, оскільки від їх якості буде залежати доля всього зробленого ремонту.

Будівельний матеріал для ремонту Але якщо з переліком необхідних матеріалів можна визначитися самостійно, або за допомогою фахівця, то з питанням про те, де їх купувати може цілком виникнути проблема. На сьогоднішній день існує декілька варіантів: покупка на ринку будівельних матеріалів, в спеціалізованому магазині або в тій фірмі, яка буде проводити у Вас ремонт (у разі, якщо Ви самі не будете його робити).

Скажемо відразу – купувати будматеріали на будівельних ринках рекомендується дуже обережно, при цьому, якщо вже змусила Вас необхідність заглянути на ринок – постарайтеся все-таки не купувати тут дорогі оздоблювальні матеріали, краще зупинитися на досить дрібних матеріалах – шурупах, дошках, брусах і т. д. Однією з причин саме такого підходу є те, що практично всі продавці в павільйонах на будівельному ринку є ще і їх власниками, тобто одержують певний відсоток від продажу. Тому всі вони (за рідкісним винятком) щосили намагатимуться змусити Вас купити той чи інший товар, зовсім не турбуючись про те, що потрібно саме Вам. При цьому є ймовірність того, що в гонитві за великою виручкою такі продавці можуть продати вам товар або неякісний, або просто підробку.

Будматеріал для ремонту При продажу будівельних матеріалів на ринках не завжди на жаль дотримуються правила їх зберігання. Вони постійно піддаються значних перепадів вологості і температури повітря, що дуже шкідливо для багатьох сухих будівельних сумішей і фарб. Купуючи будматеріали на ринку, Ви також можете поставити під загрозу своє здоров’я і здоров’я близьких, оскільки багато нечесні або просто некваліфіковані продавці можуть продати Вам, наприклад, замість фарби для робіт всередині приміщень фарбу для зовнішніх робіт і, природно, не повідомити про це.

Окремої розмови заслуговує можливість покупки підробок, особливо це стосується популярної продукції найбільш відомих фірм. Саме на ринках найчастіше продається фальсифікат, хоча багато продавців і заявляють про наявність гарантії і сертифікатів на товар, що продається. Якщо Ви все-таки вирішите купувати будматеріали на ринку, звертайте увагу на всі деталі, які можуть Вам допомогти відрізнити підробку від оригіналу. Наприклад, на час фасування мішків з сухими будівельними сумішами. В одній партії час фасування мішків має відрізнятися хвилини на дві для кожного мішка. Якщо ж в одній партії проставлено у свій час фасування на різних мішках, значить, Вам намагаються продати підробку.

Ремонтний будматеріал Одним з головних переваг покупки будматеріалів в спеціалізованих будівельних магазинах (супермаркетах) є можливість не тільки купити всі необхідні для різних робіт в ході ремонту квартир матеріали, причому за досить вигідними цінами, а й відразу обумовити і замовити їх доставку безпосередньо до місця Вашого ремонту . Зазвичай доставка платна, але при великому обсязі замовлення багато магазинів роблять знижку на неї, або взагалі доставляють товар безкоштовно.

Ви, можливо, і заплатите трохи більше, ніж при покупці на ринку, але практично на сто відсотків зможете бути впевнені в якості що купуються будматеріалів. Адже кожен магазин піклується про свою репутацію і намагається залучати нових покупців, тому продають оригінальну продукцію, що має відповідні сертифікати і гарантію. До того ж в більшості міст є кілька будівельних магазинів, а значить, можна порівняти ціни на необхідні вам матеріали і придбати їх за найбільш вигідною ціною. При цьому може бути, що різні товари краще буде купувати в різних магазинах.

стройматериалы где купить

 

Відносним недоліком при покупці в магазинах є часта необхідність очікування продавця, саме тоді, коли він Вам терміново потрібний, якщо ви хочете уточнити у нього будь-які деталі. Адже у нього, крім Вас, напевно буде ще кілька людей, які також бажають проконсультуватися.

Тому будівельні магазини є досить непоганим варіантом для покупки будматеріалів, який поєднує в собі і зручність, і економічність.

Будматеріал технологія ремонту Ну і останній варіант – замовлення товарів у компанії, яка буде проводити ремонт. Це, треба сказати, найбільш цікавий і зручний варіант. Так, будівельники краще Вас напевно знають, де і чим потрібно працювати. І знають місця, де дані матеріали продаються, а також, природно, можуть відрізнити підробку від оригіналу.

Все про будівництво