Ремонт квартири своїми руками

Якщо Ви звернулися до нашого сайту, значить, вирішили зробити перезавантаження в своїй квартирі. Вона вважаємо, потребує ремонту, і Ви вирішили з цим завданням впоратися самотужки. Саме з цією метою ми підготували наступний матеріал, який в значній мірі полегшить Ваш трудомісткий процес, підкаже деякі хитрощі організації проведення будь-яких ремонтних робіт. Дотримуючись наших рекомендацій, зробити ремонт в квартирі своїми руками – реальний процес.
Капітальний ремонт
Приступаючи до капітального ремонту квартири своїми руками, Ви повинні розуміти, навряд чи зможете здійснити свій задум самостійно. Це грандіозні проект реконструкції житла, і він під силу тільки професіоналам. Аматори не впораються з масштабністю і складністю усього комплексу робіт. Під капітальним ремонтом прийнято мати на увазі повне перезавантаження будь-якого приміщення. Він має на увазі перепланування конструкцій, за винятком несучих стін, і призводить до кардинальних змін не тільки зовнішніх елементів житла, але і всього концептуального вигляду квартири. Схематично загальний план необхідних робіт з капітального ремонту може складатися з наступних етапів:

Перепланування житла (демонтаж старих конструкцій, роз’єднання або об’єднання окремих кімнат, перенесення дверних прорізів або будівництво міжкімнатних арок)
Реконструкція системи освітлення та енергозабезпечення
Термомодернізація
Будь-яке з вищезгаданих заходів зажадає відповідного узгодження в комунальних міських службах, і тільки наявність дозвільних документів дозволить Вам приступити до необхідного обсягу робіт. Ми бажаємо успіхів в будь-яких Ваших починаннях, і пропонуємо при необхідності звернутися за допомогою в нашу команду професіоналів, яка готова надати спеціальну консультацію з дипломованими будівельниками і архітекторами, інженерами і монтажниками.

Косметичний ремонт своїми руками
Під косметичним ремонтом прийнято мати на увазі реконструкцію готельних кімнат в квартирі:

Заміну оздоблення стін і підлоги
коригування кутів
Шліфування поверхні стелі або монтаж підвісних стель


Яку б форму оздоблювальних робіт Ви б не взялися здійснити – це буде косметична процедура. Тут потрудіться ретельно над структуруванням всіх поверхонь: ґрунтовкою, шліфуванням і шпаклівкою. Тут знадобитися все Ваше майстерність і терпіння. Від того наскільки якісно буде зроблена обробка поверхні – буде залежати результат усього косметичного ремонту. Якщо Ви прагнете до якості роботи, перегляньте відео уроки на нашому порталі https://eurokvartira.com/, проконсультуйтеся у фахівців нашої фірми ЕuroКvartira. Вони відкриють Вам секрети всіх етапів ремонтних робіт, підкажуть, як організувати систему кондиціонування вашого житла, поділяться тонкощами всіх оздоблювальних робіт, в тому числі малярних, плиткових:

Наші підказки на етапі планування ремонту
Визначившись з варіантом ремонту, Ви можете переходити до його практичного планування. Ознайомтеся з порадами наших проектувальників, майстрів – професіоналів з планування, вони допоможуть уникнути традиційних помилок серед новачків і аматорів ремонтних робіт.

Слід на початку будь-якого планування врахувати дислокацію елементів електричного забезпечення житла (вимикачі, розетки). Вони повинні залишатися у відкритому доступі.
Врахуйте майбутнє місце розташування меблевої концепції і різної побутової апаратури в кожній окремій кімнаті.
Постарайтеся мати в наявності достатня кількість всіх оздоблювальних матеріалів: плитки, шпалер, допоміжних декоративних матеріалів і покриттів. Якщо станеться нестача того чи іншого виду обробки, то не завжди вдасться оперативно підібрати потрібний відтінок колірної гами.
Ви можете самі ставити детальний план ремонту і дизайну своєї квартири. Також можете звернутися за допомогою до професійних дизайнерів, вони допоможуть зробити проект в колірній палітрі, щоб Ви змогли переконатися в правильності вибору колірного дозволу. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з деталями цього виду робіт і замовити у нас дану послугу.

Зонування простору
Щоб правильно приступити до ремонту своїми руками визначитеся, що і де Ви плануєте розставити після ремонту: м’які меблі, телевізор, аж до місця дислокації улюбленої картини або розташуванні взуттєвої полиці. Важливі навіть дрібні деталі.

Дитяча кімната повинна бути життєрадісною, яскравою, але гармонійної, мати мінімум три зони:

Спальне місце
Гральна зона
Місце для навчання


Кухня повинна бути просторою і теж мати мінімум три зони:

Робоча зона
Місце прийому їжі
Місце зберігання посуду і продуктів
Спальня – найтепліше місце в кімнаті, вона повинна бути максимально просторою. Зупиніться якісно на підборі оздоблювальних матеріалів для спальні. Грамотна колірна композиція – найважливіше для цієї інтимної зони простору в будь-якому житлі.

Передпокій варто виконати з урахуванням максимальної стійкості оздоблювального матеріалу, але легкого для прибирання і чищення. Стеля можна виконати в світлих тонах, освітлення в такій кімнаті не завжди яскраве. Підлоги зазвичай укладають лінолеумом або керамічною плиткою. Стіни можна покрити вініловими шпалерами, обшити декоративним пластиком або структурованої дерев’яною вагонкою.

Санітарна площа повинна бути функціональною і тому в залежності від поєднаного або роздільного санвузла слід продумати його детальний план і грамотно розставити аксесуари.

Поради щодо закупівлі матеріалів
Не варто купувати будівельний матеріал на стихійному ринку. Зверніться в спеціалізовані торгові точки. Купуйте матеріал з запасом. Сучасний будівельний гіпермаркет дозволяє повертати надлишки і невикористаний в процесі ремонту товар. Перевіряйте номер партії ламінату, кахлю, плитки для підлоги і шпалер, всіх видів фарби або будь-якого покриття. Іноді різні партії відрізняються за кольором і якістю. Грамотно підійдіть до вибору сантехніки, не женіться за новомодними прикладами, ставку робіть на якість і стійкість обладнання.

Після того як необхідні матеріали закуплені Ви можете приступати до поетапного ремонту.