как увеличить свою комнату

Як гарно збільшити маленьку кімнату

Збільшення простору візуально може відбуватися за рахунок відтінків, декорування або меблів.

Холодние відтінки, присутні на стінах моментально збільшують кімнату. Великі малюнки на шпалерах так само створюють ефект просторості, а ось дрібний малюнок може зменшити простір. Дрібна мозаїка створить ефект стислості, а вертикальна смужка витягне стіну.

Так само якщо стеля буде холодного білого кольору і в тон з плінтусом, то кімната буде здаватися вище. Обробку стелі краще вибирати глянсову. Панелі та фарбування не створять ефект збільшення, а ось шпалери або натяжні стелі цілком.

Світла підлога в інтер’єрі збільшить кімнату візуально знизу, якщо ще підібрати в тон плінтус, то і збільшить стіни. Але необхідно пам’ятати, що якщо буде світла стеля і світла підлога ефект збільшення загубиться. Необхідно вибирати або збільшення висоти за рахунок статі, або за рахунок стелі.

Декорування приміщень так само основний елемент в дизайні, необхідно пам’ятати основні його правила. В кімнаті потрібно взяти за основу один колір і підтримувати його в деталях. Наприклад, це буде фіолетовий колір, він не повинен бути присутнім на стінах, стелі та підлозі. Цього кольору буде тюль, покривало на ліжко або подушки на дивані і килимок на підлозі. Так само на столі можуть бути свічки або ваза такого кольору. Тут перегинати не варто, головне це відверне очей від стін і стелі та дезорієнтує в просторі, а значить виходить ефект зорового збільшення.

Меблі так само здатна збільшувати простір. Якщо кімната в світлих тонах, без яскравих відтінків, то допоможе світлі меблі від молочного кольору до коричневого. Відтінок повинен бути теплим і м’яким на око. Кімната, виконана в темних тонах, повинна відтіняти або комбінованої меблями, або темної, але на тон або більше темніше стін. Дзеркала в меблів є ключовим елементом збільшення кімнати. Краще віддавати перевагу дзеркала без обрамлення і малюнків, на всю довжину. Відкриваючи меблі так само створює ефект збільшення.

При поставленому завданню збільшити візуально кімнату, вибирайте один з методів, так як комбінація може дати зворотний ефект. Ретельно вивчіть слабкі сторони свого приміщення, що б не виділяти їх, а акуратно приховати. Уникайте великої захаращеності в кімнаті, краще вибрати більш місткі меблі, ніж намагатися все речі укласти в комод. Вбудовані меблі завжди виглядає більш акуратно і функціонально. Усе про ремонт