ЯК ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВОЗИТИ ТРУБИ

Труби сьогодні активно використовуються не тільки в промисловості, але і приватними особами. Потрібно прокласти водогін або систему каналізації? Без сталевих або ПВХ труб вам не обійтися.

І з покупкою труб у вас не виникне жодних проблем. На ринку присутня величезна кількість продавців, що пропонують до продажу різноманітні труби приватним та юридичним особам.

Зазвичай проблеми виникають на етапі транспортування. Навіть пластикові труби, незважаючи на свій легкий вага, можна перевозити в громадському транспорті, якщо їх кількість не перевищує 3-4 штук. Та й то, їх перевезення буде супроводжена з крайнім незручністю і для власника труб, і для пасажирів.

Тому труби краще і простіше перевозити на вантажному автотранспорті. Так, звичайно, далеко не у кожної компанії є власний автопарк, а вже в ньому навряд чи знайдуться машини, придатні для перевезення труб.

І в цьому випадку вам прийдуть на допомогу транспорты компанії.У них є необхідний автопарк з достатнім числом вантажівок для перевезення труб. Більш того, знайдеться спецтехніка для навантаження труб на вантажівку і їх подальшої вивантаження.