ЯК ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВОЗИТИ ЦЕГЛУ

Цегла є найбільш популярним будівельним матеріалом. Він активно застосовується і при масштабних будівництвах, і при зведенні приватних будинків. Більш того, деколи навіть невеликий ремонт неможливо виконати без цього будівельного матеріалу.

Однак під час перевезення цегли, навіть в невеликих обсягах, можуть виникнути серйозні проблеми. Так, цегла не можна назвати таким же крихким матеріалом як скло або гіпсокартон, але в процесі перевезення він може від сильних динамічних ударів пошкодиться – на ньому можуть виникнути відколи, тріщини або інші пошкодження.

Тому при перевезенні цегли слід дотримувати акуратність. Щоб не допускати пошкоджень, цегла перевозиться тільки на транспортних піддонах. Вони будуть амортизувати удари, які виникають при влучань коліс вантажівки в дорожні ями.

 

На піддонах цегла може укладатися різними способами: суцільними рядами і «ялинкою». В цьому випадку цеглу складаються один до одного під кутом в 45 градусів. У першому випадку піддони вимагають додаткової огорожі, у другому – огорожі не потрібно.

Ще один важливий, однак неочевидний момент – це професіоналізм водія, причому, професіоналізм досить специфічний. Далеко не кожному професійному водієві коли-небудь доводилося перевозити піддони з цеглою. А це дуже специфічний досвід.
Саме такі водії з великим досвідом гарантовано в цілісності й схоронності перевезуть будь-які обсяги цегли на будь-які відстані. Причому, неважливо якими шляхами буде він буде перевозитися – по заасфальтованих трасах або по путівцем.

Більш того, ми разом з вантажівкою надамо ще й бригаду досвідчених вантажників. Вони зроблять швидкі і якісні вантажно-розвантажувальні роботи в обох точках маршруту.