забор с металлопрофиля

Паркан з металопрофілю: особливості конструкцій

Для зведення огорожі з металопрофілю необхідно з’ясувати про конструкційних особливостей даних рішень. Нічого складного в реалізації такого виробу немає, але загальних рекомендацій слід дотримуватися.

Профільований лист використовується для огорожі не тільки тимчасових, але і постійних споруд. Матеріал зустрічається у міських об’єктів, адміністративних будівель, приватних домоволодіннях. Настільки висока популярність зборів обумовлена ​​їх ціновою доступністю, прекрасними технічними і експлуатаційними характеристиками. Не варто забувати, що монтаж огорожі з металопрофілю проводиться гранично просто. Останнім часом на ринку представлені чудові рішення «під натуральні» матеріали.

Переваги огорож з металопрофілю

Конструкції паркану з профлиста можуть похвалитися відразу декількома перевагами, в порівнянні з іншими виробами:

  • простота монтажу;
  • зручність в зберіганні і транспортування елементів огорожі;
  • установку можна проводити в будь-яких погодних умовах, незалежно від кліматичної зони регіону;
  • конструкцію можна демонтувати і перенести на інше місце.

Як правило, для даних виробів прийнято використовувати профіль певних видів із заданою товщиною, критерієм жорсткості. Вибір на користь тієї чи іншої марки залежить від експлуатаційних умов, а також періоду його використання.

Особливості установки парканів

Конкретні особливості монтажу забору залежать від їх призначення, параметрів і рельєфу місцевості. Втім, якщо ви хочете отримати дійсно міцну, стійку і надійну конструкцію, слід дотримуватися основних етапів його спорудження.

Ретельний розрахунок необхідних матеріалів, які будуть використовуватися для зведення огорожі. Слід передбачити і супутні комплектуючі, планки, інструменти та декоративні елементи.
Ретельний огляд місцевості і розмітка ділянки, який передбачається захистити. В першу чергу встановлюються кутові опорні стовпи.
Фіксація стовпів в підставі грунту. Попередньо буром готують поглиблення, в які потім і поміщаються самі опори.
Стовпи забивають або закопують в грунт. Досить витримувати глибину в 1.25 м.
Опори бетонуються, за рахунок чого забезпечується довговічність і надійність конструкції.
Приварюються поперечні балки. У цьому випадку прийнято використовувати профільні труби.
На поперечні лаги приварюють профнастил.
Встановлюється хвіртка і ворота.
Підсумкова вартість забору залежить від цілого ряду чинників:

  • особливостей монтажу опор;
  • вартість профлиста;
  • метод покриття;
  • кількості хвірток, опор, додаткової фурнітури.

Фахівці настійно рекомендують виважено розраховувати кількість металопрофілю. Якщо є така можливість, доцільно встановлювати його самостійно. Втім, за відсутності часу і практичних навичок, краще звернутися до професіоналів своєї справи, які в змозі дати гарантію на весь спектр робіт. Усе про ремонт