клееный брус

Клеєний брус – особливості та переваги в будівництві

Екологічна чистота і теплотехнічні характеристики клеєного бруса для багатьох є вирішальним фактором, що визначає використання клеєного бруса замість інших більш традиційних матеріалів.

Врахуйте, що в порівнянні зі звичайною деревиною клеєний брус в набагато меншій мірі піддається такому визначальному фактору як гниття. Що особливо важливо, якщо ваше житло знаходиться в заболоченій місцевості або в тих районах, де випадання опадів перевищує річну норму.

Завдяки тому, що відсутні тріщини і порожнечі – підвищується вогнестійкість і вогнетривкість, що йде в плюс тим приміщенням, де важлива пожежна безпека.

Якщо будинок ваш варто в місці з підвищеною сейсмічною активністю – це ще одна причина віддати перевагу клеєний брус іншим матеріалам. До того ж, він допомагає в 2-3 рази скоротити терміни будівництва.

Ваш будинок не «розбухне» в один прекрасний момент, стіни не прогнутися, не втратять ідеально вивірену форму, а залишаться монолітними на максимально довгий термін. Точно підігнані кутові з’єднання не дозволять потрапити вологи всередину будинку, навіть якщо у вас ще не дороблена дах.

Забудьте про червоточини, грибок та інші біологічні неприємності. Клеєний брус захищений від цих неприємних і погано усунених проблем.

Завдяки ідеально рівним стінам – вам легко буде зробити внутрішню обробку, не знадобиться гіпсо-картон та інші додаткові вирівнюють матеріали.

Переваги клеєного бруса – це також хороша теплоізоляція і теплозбереження.

Менше половини відсотка усадки, в порівнянні зі звичайними колодами або брусом, у яких цей показник наближений до 6-8 відсоткам! Не треба чекати близько року, для того щоб почати ремонт в новому будинку.

Просто спробуйте, і ви самі відкриєте для себе унікальні переваги клеєного бруса. Усе про ремонт