перевозка мебели

Що потрібно знати про перевезення м’яких меблів?

Одна зі складних завдань, з якими ми стикаємося під час переїзду – транспортування м’яких меблів. Якщо її перевозити неправильно, без дотримання техніки безпеки, вона може отримати механічні пошкодження або втратити презентабельний вигляд. Щоб цього уникнути, будь-яку м’які меблі, особливо це стосується громіздких предметів інтер’єру, потрібно демонтувати, упакувати і добре закріпити в кузові.

Як і будь-яка об’ємна меблі, м’які розбирається вже після того, як з кімнати винесені всі дрібні предмети. Адже вам потрібно багато місця, щоб її підготувати до перевезення. Залежно від виробника і моделі, дивани можуть демонтуватися по-різному. Але зазвичай у більшості спочатку знімаються підлокітники, а потім ящик для білизни, сидіння і спинка. Якщо їх зняти не вдається, то потрібно перетягнути еластичною мотузкою або широкою гумкою. Всю фурнітуру обов’язково складіть в щільний пакет і заклейте його скотчем. За таким же принципом до перевезення готують крісла: якщо можливо, вони розбираються на складові.

Після завершення демонтажу, кожна деталь м’яких меблів добре упаковується. Використовуйте для цього щільний поліетилен і бульбашкову плівку. Загорніть все в кілька шарів пакувального матеріалу. Він захистить оббивку від бруду, пилу і вологи. Особливо це актуально для м’яких меблів, обтягнутою світлою тканиною.

Особливим чином до перевезення готується шкіряні меблі. Її найкраще перевозити в теплу пору року. Але якщо переїзд відбувається взимку, то меблі потрібно звернути в щільну матерію. Якщо цього не зробити, шкіра може потріскатися від морозу або змінити колір. Після того, як меблі занесете з вулиці в приміщення, не виймайте її відразу – дайте шкірі «звикнути» до більш високій температурі.

перевозка мебели

Коли диван упакований, його потрібно обережно винести з квартири. Слідкуйте, щоб підлокітники не билися об стіни і дверні косяки. Поліроль може тріснути або подряпатися. Якщо громіздку меблі вдасться розібрати, її можна буде перевезення в ліфті. Якщо вона занадто велика, доведеться вручну зносити по сходах. Враховуйте, якщо у вашому будинку немає вантажного ліфта, послуги мувінгової компанії обійдуться значно дорожче. На ціни також впливає поверховість, наявність нормального під’їзду до будинку та інші фактори.

В кузові підлокітники від крісел і дивана ставляться вертикально. Якщо сам диван транспортується в зібраному вигляді, його краще в машині розмістити горизонтально. Зверху на нього можна поставити не б’ються легкі речі – пакети з одягом або коробки з книгами. Диван годі й закріплювати додатково ременями, адже він і так досить важкий. Але якщо в кузові він перевозиться один, то можна використовувати додаткові фіксуючі пристрої для вантажу. Для транспортування звичайних меблів ідеальним варіантом стане  вантажний мерс спринтер компании Inka-Trans». Якщо ж потрібно перевезти рідкісні диван, краще замовити меблевий фургон, який має жорсткі стінки. У будь-якому випадку, потрібно орендувати автомобіль, що має закритий кузов. Вантаж повинен бути додатково захищений від будь-яких примх погоди. Перевозите м’які меблі правильно, і вона прослужить вам дуже довго. Усе про ремонт