мозаичная штукатурка

Що таке мозаїчна штукатурка і навіщо вона потрібна

 

Декоративні штукатурки використовуються як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки будинків. Це різновид оздоблювальних матеріалів, яка користується великою популярністю, в силу своєї універсальності і можливості підібрати дуже доступний за ціною варіант. І звичайно, як і у будь-якого іншого матеріалу у них є свої особливості, різновиди та відмінності. Один з підвидів – це мозаїчна штукатурка.

Що таке мозаїчна штукатурка

 

По суті це звичайна штукатурка, для ручного нанесення, з відзнакою в тому, що в її склад крім сполучного входить також кварцовий пісок різних кольорів, за рахунок чого і досягається необхідний ефект. До слова колірна гама досить велика, що дозволяє підібрати відтінок, що співпадає з основним тоном. В основі її лежить водна дисперсія акрилового полімеру, завдяки якій вона вийшла стійкою і довговічною.

мозаичная штукатурка

Навіщо потрібна мозаїка

 

Основне її призначення – це оформлення цоколя будівлі. Тобто тих місць, де стін загрожуватиме підвищена вологість. І на відміну від звичайної штукатурки або фарби, яка з часом може прийти в непридатність через постійного впливу вологи, мозаїчна довго буде мати первісний вигляд, і також захищати стіни.

Більш того, виробники сміливо заявляють, що мозаїчна штукатурка водовідштовхувальна, стійка до агресивного зовнішнього шкоду, а також до механічних навантаження. Відповідно вона стає ідеальним способом захистити цоколь будівлі від будь-яких негативних впливів. Адже саме нижня частина стіни схильна їм найбільше. По-перше, постійна волога від землі, а по-друге вона частіше завжди буде задітися, і їй найбільше загрожують удари.

Ще одна сфера її застосування – всередині приміщення, для декоративного оздоблення. Найчастіше її можна зустріти в коридорі або на кухні. Тут варто сказати, що вона абсолютно екологічно чиста і безпечна для людей, тому мозаїчну штукатурку сміливо можна і використовувати всередині приміщення

мозаичная штукатурка
Як наносити мозаїчну штукатурку

 

Матеріал призначений для ручного нанесення. Перед ці стіну необхідно підготувати. Для цього використовується універсальна тонировочная грунтуюча суміш, як правило того ж виробника. Завдяки їй вирівнюється стіна і поліпшується адгезія. Наносити фінішний шар слід не раніше ніж через 24 години після грунтовки поверхні, тобто після її повного висихання. Всі роботи проводяться вручну.

Відразу після нанесення її необхідно розгладити, не змінюючи напрямку шпателя. Усе про ремонт