Заміна електрики в будинку

Капітальний ремонт в квартирі повинен обов’язково включати в себе і повну заміну електрики. По-перше, наш рівень споживання електроенергії постійно зростає і заміна електропроводки дозволить задати їй певний запас і ресурс надійності. По-друге, при капітальному ремонті завжди змінюється принцип освітлення в квартирі, що означає прокладку нових ліній електропроводки. Нарешті, по-третє, заміна електропроводки – це ще й підвищення власної безпеки.

Правила виконання електротехнічних робіт

Електричні роботи заборонено виконувати особам, у яких відсутній відповідний допуск. Тому довірте заміну електричної проводки професіоналам, які мають не тільки допуск до виконання необхідних електротехнічних робіт, але і досвід виконання подібних робіт.
Але це зовсім не означає, що від вас нічого не потрібно. Це не зовсім так.

1.Тщательно продумайте план майбутньої перепланування. Бажано, щоб у проекті було закладено можливість майбутнього розширення і модернізації електромережі. Це зробить наступні ремонти коротшими за часом і менш витратними по грошах.
2.Замена проводки повинна бути повною. В іншому випадку залишена стара проводка стане джерелом майбутнього короткого замикання, особливо, в місцях з’єднання нової мідної і старої алюмінієвої проводки.
3.Вместе з проводкою повинен бути замінений і автомат в електрощиті. Причому, він повинен витримувати навантаження трохи більшу, ніж існуюча загальний номінальний струм усіх наявних електроприладів у вашій квартирі.
4. Не економте на матеріалах, тому що це завжди буде економія на вашій власній безпеці.
5. Якщо ви вирішили перенести електрощит і розпаєчних коробки всередину квартири, то вони повинні будуть розташовані так, щоб забезпечувати до них вільний доступ.

Важливо розуміти, що електромонтажні роботи є найбільш складним і відповідальним етапом при проведенні капітального ремонту. Вони завжди вимагають неухильного дотримання всіх вимог і правил безпеки.