утепление стен пеноплекс

Піноплекс для утеплення стелі

 Технологія утеплення стелі Піноплекс

Піноплекс за властивостями схожий з пінопластом, але має більш щільну структуру. Цей теплоізоляційний матеріал легко монтується, має порівняно невелику вартість і хороші ізолюючі властивості. Пропонуємо дізнатися, як правильно утеплити стелю Піноплекс. Знаючи технологію монтажу цього матеріалу, ви зможете провести всі роботи самостійно. Переваги пеноплекса для утеплення стелі У порівнянні з пінопластом та іншими (схожими за властивостями) ізоляційними матеріалами для стелі Піноплекс має свої плюси. Піноплекс не руйнується у вологому середовищі. Матеріал не підлягає розповсюдженню грибків, цвілі і шкідливих бактерій.

Всередині приміщення плити легко приклеюються на перекриття без попередньої обробки поверхні. Піноплекс дозволяє створити в приміщенні додаткову шумоізоляцію, легко переносить перепади температури. Може монтуватися на нетривких підставах, так як має легку вагу і невелику товщину. Мала товщина дозволяє мінімально скорочувати висоту стелі. Плити закріплюються на простий плитковий клей.

утепление стен пеноплекс

Піноплекс крім плюсів має і свої недоліки. При горінні він плавиться і виділяє отруйні речовини. Матеріал досить крихкий і при тиску на нього ламається. Рекомендуємо почитати: Технічні характеристики пеноплекса Технологія утеплення стелі Піноплекс Цей утеплювальний матеріал має 2 способи монтажу. У першому випадку Піноплекс монтується зовні приміщення, а по-другому варіанті матеріал встановлюється зсередини. При зовнішньому кріпленні він укладається на зовнішній стороні перекритія. Так як на плитах є пази і виїмки, вони з’єднуються досить щільно і легко. Для кращої ізоляції всі стики, шви заповнюються будівельною піною. При внутрішньому утепленні матеріал приклеюється до перекриття. Шви запінюються або закладаються герметиком. При кріпленні пеноплекса зовні, матеріал укладається на перекриття. При частій експлуатації такої поверхні, зверху монтуються лаги і облаштовується фінішне покриття для підлоги. Піноплекс поміщається в простору між лагами. Зазори закладаються герметиком, піною. Зверху лаг укладається підлогове покриття. При внутрішньої ізоляції стелі можна забувати про якісну вентиляції. При зовнішньому утепленні під статевим настилом обов’язково залишається невеликий зазор. У внутрішньому варіанті, утеплення відбувається схожим чином. Плити закріплюються на поверхні і зверху закриваються фінішною обробкою.

утепление стен пеноплекс

Піноплекс можна відразу приклеювати до бетону. На плиту суцільною смугою по периметру наноситься клей, посередині розміщується кілька клейових плям. При неможливості використання клею, можна скористатися спеціальними дюбелями-грибами. При цьому в утеплювачі висвердлюють отвори, і дюбель вкручуються в бетон, капелюшок при цьому фіксує плиту. При необхідності нанесення штукатурки на плити наклеюється спеціальна армована сітка. Крім штукатурки на поверхню плит можна кріпити гіпсокартон або будь-які види панелей. Піноплекс за своїми властивостями є практично універсальним матеріалом. З цієї причини цей матеріал все більше і більше набирає свою популярність при утепленні будинків. Знаючи, як правильно утеплити стелю пенплексом, ви зможете істотно заощадити на опаленні та зберегти тепло в будинку або квартирі. Використовуйте сучасні матеріали, щоб проводити ремонт своїми руками і переконайтеся в їх ефективності і недорогий вартості. Усе про ремонт