ремонт квартиры

Ремонт своїми руками: основні етапи

Виникло відчуття нудоти при вигляді ваших шпалер або штукатурка починає обсипатися зі стелі, а сантехніка з радянських часів дає про себе знати? Все це означає, що саме час зробити ремонт і позбавити себе від всякого роду мотлоху. Після того, як Ви вирішите зробити ремонт, відразу ж виникне питання: а хто його, власне, буде робити?
Як відповідь можна запропонувати два варіанти: наймати фахівців, що займаються цим професійно, або ж спробувати все зробити своїми силами. У разі найму працівників доведеться викласти зі свого гаманця чималу суму, а іноді замість майстрів трапляються не зовсім кваліфіковані працівники. З цих причин багато хто вирішує зробити ремонт власними силами. У разі прийняття рішення про самостійне ремонті необхідно ознайомитися з викладеною нижче інформацією. Перед початком ремонту обов’язково купите весь потрібний інструмент.

Проект

При розробці проекту слід ретельно опрацювати картину того, як повинна буде виглядати ваша квартира по закінченню ремонтних работ.по рекомендацій досвідчених фахівців слід всі свої задумки втілювати на кресленнях. Найкраще заздалегідь продумати, де буде стояти ваша меблі, щоб забезпечити вільний доступ до розеток, вимикачів і т.д. Отримавши всі дані про майбутні ремонтних роботах, слід скласти кошторис витрат на необхідні матеріали.

Ремонтні роботи

Розробивши проект і розрахувавши кошторис, слід приступати безпосередньо до закупівлі будівельних матеріалів, після чого можна починати ремонт. На першому етапі йде підготовка приміщень: знімаються старі шпалери, штукатурка і т.д. Закінчивши підготовчі роботи, правильно буде приступити до заміни електропроводки. Роботи, пов’язані з електрикою краще всього довірити фахівцям.
Замінивши електропроводку, слід приступати до заміни комунікацій і різного роду зварювальних робіт. Для проведення якісних зварювальних робіт вам обов’язково потрібно придбати якісні зварювальні електроди. Якщо Ви не маєте необхідного досвіду, краще довірити ці роботи фахівцям. Після заміни можна починати вирівнювання стін, стель і підлоги. По закінченню можна починати розстановку меблів, згідно з вашим проектом.
Слід пам’ятати, що надмірна економія на матеріалах може привести до додаткових витрат. Купуючи якісні матеріали та користуючись послугами фахівців, Ви можете уникнути такого роду проблем. Усе про ремонт