Ремонт квартири взимку чи варто робити

Стереотип, що ремонт потрібно робити виключно влітку, правдивий тільки частково. Безперечно, існують роботи, які можна виконати тільки влітку, але до них відносяться зовнішні роботи, такі як: укладання покрівлі даху, облаштування фасаду та інше подібне. Це обумовлено тим, що для використання багатьох матеріалів температура не повинна падати нижче 5 ° C, та й робочим необхідно постійно знаходиться на вулиці, а в мороз навряд чи хтось захоче лізти на дах. Для виконання такого роду робіт дійсно найкращий час весна або літо.
А ось для внутрішніх робіт, особливо якщо вони проводяться в квартирі, це обмеження зовсім не діє. Скоріше навпаки! Виняток становлять лише заміна систем опалення та труб. В такому випадку вам зажадає відключити опалення або водопостачання всьому стояку, а сусіди і ЖЕК просто не дадуть добро на такі маніпуляції в холодну пору року.


Особливості ремонту взимку

 

Природно в нестандартних умовах необхідно дотримується деяких особливостей і дотримуватися деякі нескладні правила:

-постійна температура в приміщенні. У вас має бути або централізоване опалення, або ви повинні -підтримувати постійну температуру будь-яким іншим способом;
-постійна вологість;
-матеріали повинні бути розраховані на застосування в низьких температурах;
-наявність вікон.

При виборі матеріалів для ремонту, обов’язково звертайте увагу на температуру при якій їх можна застосовувати. Вона вказується на упаковці і залежить від складу і властивостей матеріалу. Не нехтуйте цим, так як деякі матеріали при низьких температурах можуть псується або зовсім бути непридатними.
Температура і вологість обов’язково повинні бути постійними і перебувати в допустимих межах, так як це впливає на висихання матеріалів. Якщо дані параметри будуть коливатися навіть у незначних межах це може істотно вплинути на властивості, і майбутню експлуатацію.

Також дуже важливо, щоб в квартирі були встановлені вікна та проведено водопровід. Це здається само собою зрозумілим, але деякі не враховують цей факт і викликають бригаду, яка просто не зможе працювати в таких умовах.

Переваги зимового ремонту

 

Розглянувши всі особливості проведення, давайте перейдемо до головного, до переваг. Отже, до них можна віднести:

-зниження загальної вартості;
-економія часу;
-легкість пошуку робітників.

Давайте розберемо все по порядку. Найбанальніше: взимку всі бригади вільні. Дуже малий відсоток людей проводять ремонтні роботи в цей час року. Таким чином, більшість робочих сидять без діла і готові до співпраці за порівняно невеликі гроші, так як замовлень все одно немає. Таким чином ви вб’єте відразу двох зайців: заощадите час на пошук вільної бригади, і гроші на оплату, так як зможете сторгуватися на сумі значно нижча за ту, яку запитують влітку.

Що стосується будматеріалів, то їх купити також буде значно легше. По-перше, з тієї ж причини, що їх купують мало, виробники і магазини влаштовують акції і розпродажі і просто знижують ціни на свою продукцію. Плюс до цього вам не потрібно буде вистоювати кілометрові черги в гіпермаркетах або днями очікувати доставки з інтернет-магазинів, так як там все розписано по хвилинах не тижні вперед.
У підсумку ви вже заощадили на двох становить, а якщо врахувати, що час – гроші, то навіть на трьох.

Також варто розвіяти усталений стереотип, що фарби, стяжка та інше взимку сохнуть неможливо довго. Це не правда. Так, час висихання трохи збільшується, але це настільки незначно і з лишком перекриває ті незначні недоліки, які з’являються.

Отже, що можна сказати на завершення? Зима – це не привід відмовляється від ремонту квартири, а скоріше навіть навпаки привід його почати. У підсумку ви отримаєте значну економію, і не будете марно витрачати теплі літні дні.