Найпоширеніші помилки при ремонті квартири

Ремонт квартири – це не тільки трудомісткий, але ще дуже відповідальний процес, що вимагає враховувати масу аспектів. В іншому випадку після закінчення ремонту спливуть прикрі наслідки, які потім необхідно переробляти, а це нові витрати грошей і часу.

На що потрібно звернути увагу при ремонті квартири?

Перепланування

 

Перепланування – це навіть не стільки будівельний, скільки юридичний процес. Мало тільки знести старі стіни і звести нові, необхідно ще узаконити цей процес в проектно-інвентаризаційному бюро. А це означає подачу цілого пакету документів, які необхідно правильно підготувати.

Тому краще всього самого початку підключати до перепланування професійну будівельну компанію. Це стане найкращим і оптимальним варіантом. Тільки професійна будівельна компанія може вам гарантувати і якісний результат, і короткий процес узаконення перепланування.

Електрика

 

Ще один аспект, які слід доручати лише професіоналам, – це електротехнічні роботи. Якщо їх ви будете виконувати самостійно, то це може привести до найсерйозніших наслідків: ураження електричним струмом або при безпосередньому виконанні електротехнічних робіт, що призведе до вашого травмування і опіку електричним струмом, або до відкладеного короткого замикання, яке стане причиною пожежі.

Крім того, професійний електрик виконає всю необхідну роботу швидко, якісно, ​​розмістивши розетки, вимикачі, настінні світильники так, як вам буде максимально зручно.

Поєднання санвузла

Цей процес можна розглядати в якості різновиду перепланування квартири. Тому всі ті поради, які ми давали в відповідному розділі, будуть актуальні і в цьому.

Тут же ми хочемо звернути увагу на наступні аспект подібного рішення. Якщо у вашій родині є діти, то ми настійно не рекомендуємо об’єднувати туалет з ванною кімнатою. В іншому випадку вранці перед дверима в суміщений санвузол буде постійно утворюватися кричуща і волаючи чергу. А ввечері вам доведеться розлучитися з милим задоволенням повалятися годинку-другу в пінної, ароматної ванною, оскільки через кожні двадцять-тридцять хвилин вам будуть радісним голосом повідомляти, що комусь захотілося в туалет.

Ремонт ванної кімнати

І ще кілька слів про ремонт ванної кімнати. Як показує практика, не варто економити на матеріалах. Дешева сантехніка, каналізаційні та водопровідні труби, керамічна плитка мають менший ресурс надійності, ніж їх більш дорогі аналоги. В результаті досить швидко зовнішній вигляд ванної кімнати втратить свій лиск, а в гіршому, вам доведеться розкривати керамічну плитку, щоб усунути виниклу протікання.

Щоб не виникло згодом відчуття тісноти й незручності, відразу визначитеся з місцями, де будуть розміщені найбільші і габаритні предмети – шафи, гардеробні та ін. І вже після цього слід розміщувати менш великі предмети інтер’єру.

Такий перехід від більш масивних предметів до менш великим дозволяє краще організувати простір житлових кімнат.

Також важливо правильно визначитися з освітленням. І в цьому питанні вам допоможуть поради професійних електриків і дизайнерів.

Поради професійних будівельників


На закінчення ми пропонуємо вам кілька порад професійних будівельників:
1. На кухні паркет і ламінат – не найвдаліші матеріали. Через високу вологість і підвищеної температури ці матеріали досить швидко прийдуть в непридатність.
2. Якщо ви встановлюєте розетку у ванній кімнаті, щоб включати в неї фен або електробритву, то оснастите її захистом від попадання всередину неї води.
3. Якщо ви збираєтеся встановити на підлогу плитку для підлоги, то для неї рівень повинен бути нижче загального рівня підлоги на 3-3,5 см.
4. Світла затирка не рекомендована для підлог, оскільки через неї підлогу буде швидко забруднюватися.
5. У ванній кімнаті і туалеті віддайте перевагу натяжних стель. Це найбільш довговічний варіант.
6. Використання підсвічування в спальні створить відчуття додаткового затишку. Нагадаємо, диммер – це спеціальний пристрій, плавно змінює напругу в електромережі, завдяки чому висвітлення в спальні буде плавно затухати.
7. Витяжку в кухні краще закрити захисним коробом.
8. Для електроприладів, які споживають багато електроенергії, необхідно виділити окремі розетки з окремою проводкою. Це підвищить загальну надійність електромережі вашої квартири.