Кому довірити ремонт в квартирі: приватнику чи компанії

Ремонт може виробляти як приватний майстер, так і фірма. Кому ви готові довірити власну квартиру? Як показує практика, в Україні люди дуже рідко звертаються в спеціалізовані фірми. Найчастіше майстри шукають за оголошеннями в газетах або цікавляться у знайомих. Майстер, звичайно ж, знаходиться. Найчастіше, ніхто не дізнається, які документи у нього є і, взагалі, чи легально працює. Що може очікувати замовника від співпраці з таким виконавцем?
По-перше, ваше житло буде в руках незнайомця, а дозволу на проведення ремонту, швидше за все, у нього немає. Така співпраця може привести до того, що стягнути гроші з майстра за “косяки” не вдасться, адже договір навряд чи хтось складав перед проведенням робіт.

По-друге, є ризик потрапити на шахраїв. Такі випадки також можуть виникнути. Іноді трапляються такі “майстри”, які не по ремонтам спеціалізуються, а по виносу цінностей з дому. У підсумку можна залишитися і без ремонту, і без цінних речей.

По-третє, ніхто не гарантує, що приватний працівник буде здійснювати ремонт за всіма правилами техніки безпеки. Через порушення простих правил може статися непередбачувана ситуація. Цей майстер може завдати шкоди не тільки вам, а й сусідам.

Ви не готові ризикувати і платити з власної кишені за чужі помилки? Звертайтеся до справжніх майстрів, які виконають роботу якісно.