Сучасні системи запобігання загорянь. Що важливо про них знати?

Чи можна економити на безпеці своєї сім’ї? Забезпечити надійний захист житлових приміщень від загорянь допоможе правильно встановлена ​​система датчиків диму. При установці потрібно враховувати площу будинку або квартири, а також приділити належну увагу найбільш пожежонебезпечних приміщень.

Для того, щоб забезпечити безпеку, в першу чергу, необхідно враховувати кількість і конструкцію приміщень. Залежно від цих параметрів вираховується кількість необхідних димових детекторів, а також місце їх розташування.

Для будинку в кілька поверхів експерти з безпеки рекомендують установку датчиків в кожному коридорі Крім цього необхідно встановити пристрої в дитячій кімнаті і спальні, так як відчуття сплячої людини притупляються, а від швидкого реагування систем на випадок пожежі може залежати життя. Димові детектори – це надійний захист: вони ніколи не сплять і подають сигнал тривоги при першій же небезпеці.

Також велика ймовірність пожежі існує в кухні. Залишена без нагляду каструля або стати причиною пожежі масла – від цього не застраховані навіть професійні кухарі. При цьому ймовірність помилкового виклику пожежних для самих просунутих пристроїв вкрай мала: димові детектори, оснащені процесорами BI, допомагають пристрою відрізняти водяній дим і жар, що виникає при приготуванні страв від справжньої пожежі.

Для відключення тривоги на деякий час на сучасних датчиках повинна бути кнопка відключення. Ця функція дозволить уникнути помилкової тривоги, а через якийсь час функція сигналу тривоги автоматично включається знову.

Фахівці нагадують: максимальну захищеність від нещасних випадків забезпечать пристрою в кожній кімнаті! Яке б приміщення не було вибрано, датчики потрібно встановлювати в центрі, зберігаючи відстань від стін не менше 50 см. Усе про ремонт