Чому будівельники не говорять точну вартість такої послуги, як “ремонт під ключ”

Багатьох клієнтів цікавить один дуже популярне питання: яка вартість ремонту в квартирі?

Але при цьому, коли ми надаємо прайс-лист з описом ціни на кожен вид послуги, клієнт відкидає даний варіант і бажає відразу знати загальну вартість ремонту квартири. Але чи можна взагалі надати таку інформацію? Пропонуємо міркувати логічно.

Причини неможливості оголосити відразу вартість ремонту

По-перше, не кожен розуміє послугу ремонт під ключ такою, якою вона є. Хтось називає ремонтом переклеювання шпалер, а кому-то потрібно виконати серйозний комплекс робіт, наприклад, коли потрібна повна перепланування. Звичайно, ціни в обох прикладах будуть сильно відрізнятися один від одного.

По-друге, на остаточну вартість впливають складність робіт і ціна на матеріали. До речі, багато клієнтів спочатку не знають, який тип покриття вони виберуть для стін, підлоги в житлових кімнатах, як будуть оформляти санвузол.

З огляду на всі ці моменти, можна сказати, що ви не можете відповісти по телефону, скільки буде коштувати ремонт. Для уточнення цієї інформації фахівцям необхідно побачити сам об’єкт і обсяг роботи. Після того, як майстер приїде на об’єкт, зробить все виміри, створить 3D проект майбутнього інтер’єру, уточнить всі деталі на замовлення, лише тоді можна з точністю назвати вартість ремонту.