Наливна 3D підлога: родзинка ремонту

Ефект 3Д підлоги завжди створює враження. Відчуття, що прямо під ногами знаходиться дивовижний підводний світ з морськими зірками і екзотичними рибками або квітуча галявина. Орнаменти, зроблені у вигляді 3Д, вразять становити не менше – вони створюють відчуття глибини.

Технологія тільки на перший погляд здається дивовижною. Насправді, все просто. На поверхню підлоги наноситься зображення, яке покривається прозорим верхнім шаром полімеру. Створення такої поверхні відбувається за тими ж принципами, що і статі наливного типу. Відмінність лише в нанесенні зображення перед заливкою.

У виборі зображення замовника не обмежують. Картинка наноситься на плівку аракал, і її друкують в спеціалізованих майстернях або друкарні. Коли малюнок буде залитий полімерним складом, щось виправити вже буде неможливо.

Переваги 3д підлоги

 

До цього незвичайного рішення під час ремонту вдаються заради ефектності. Дійсно, 3Д підлоги стають родзинкою обстановки. Великі кімнати вони перетворюють на витвір мистецтва. Подібні підлоги здатні імітувати дерево або хитромудрі кам’яні текстури.

Багатошарова структура підходить і для малогабаритних квартир. Грамотно підібравши зображення і його відтінки, можна візуально збільшити приміщення. А головне, що 3Д підлога дозволяє створити житло з індивідуальним оформленням. Адже ремонт квартир саме це і передбачає.

Технологія дозволяє перенести на поверхню підлоги свої власні фотографії. Можна нанести зображення улюбленого місця, яке надихає. У спальні подружжя, наприклад, можливо використовувати фото парку, де пара вперше зустрілася.

Що в складі?

 

Такий 3Д підлога складається з самовирівнюється стяжки, картинки (фотографії або малюнка), прозорого двокомпонентного полімеру і захисного лаку. Також до складу іноді додають різні декоративні «дрібниці» – фігурки, монетки, шматочки матеріалів та інше.

Необов’язково наклеювати готове зображення. Деякі для створення малюнка малюють спеціальними фарбами – акриловими та полімерними. Цей спосіб надійніше, але більш дорогий. Адже матеріали повинні бути стійкі до дії ультрафіолетових променів. Крім того, додатково доводиться оплачувати роботу художника.

Структура покриття нагадує камінь, тому фахівці виключають їдкі запахи або випаровування. З цієї ж причини на тривалий час зберігається колір, гладка поверхня і блиск. Догляд досить простий, адже стать не схильний до бруду, воді, хімічних засобів або пилу. Підлогове покриття привертає і тим, що воно позбавлене майже будь-яких швів. Укладати таку підлогу можна лише на рівну основу. Чим поверхню рівніше, тим простіше і дешевше виявиться ремонт.

Декоративний пол підходить для малогабаритних квартир, заміських будинків і навіть дач. У ванних кімнатах цікаво виглядають морські пейзажі. Для спальні варто віддати перевагу зображення пастельних відтінків, для дитячих – яскраві кольори і плавні лінії. Наприклад, на підлозі можуть «оселитися» улюблені персонажі з мультфільму. Кабінет вимагає строгості – і в кольорах, і в лініях.

Такі підлоги не обов’язково виходять ідеально гладкими. Після висихання поверхні майстри можуть надати певний рельєф. Ця робота займає кілька годин. Єдиний недолік об’ємного статі – в довговічності. Точніше, в складному і майже неможливе демонтажі. Він чіпко склеюється з основою. Надалі простіше наносити зверху інше покриття, ніж позбавлятися від старого. Гарантійний період експлуатації такої підлоги – 40 років. Усе про ремонт