4 питання, які допоможуть вибрати ідеальні в’їзні ворота

В’їзні ворота – це візитна картка будинку і надійне огородження, яке забезпечує безпеку, приватність і комфорт господаря. Звичайно, такий набір функцій ідеальний і можливий, тільки якщо ворота правильно підібрані з урахуванням особливостей ділянки, а також способу життя і переваг його власника.

Чи можна знайти ідеальні ворота самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців? Звичайно! Просто подумайте над цими нескладними питаннями.


Питання № 1. Чи багато вільного простору на в’їзді на ділянку?

 

Критично оцінивши територію перед присадибною ділянкою, ви зможете вирішити, який тип в’їзних воріт буде найбільш практичним і зручним у використанні в цих умовах.

Так, якщо перед вашим будинком немає спеціального майданчика для заїзду автомобіля і відкриті воротні стулки можуть перешкодити проїзду інших машин, рекомендується зупинитися на системі відкатного типу. Зсувні ворота відкриваються, рухаючись вздовж паркану. Така траєкторія руху прекрасно компенсує брак місця перед ділянкою.

Іноді для установки воріт немає можливості: наприклад, якщо дуже близько до паркану посаджені дерева або чагарник. Для таких випадків, а також якщо перед в’їздом багато простору, підійдуть розсувні ворота.

 

Питання № 2. Як часто ви користуєтеся автомобілем?

 

Підрахувати, скільки разів на день ви в середньому виїжджаєте і заїжджаєте на ділянку, потрібно, щоб розуміти, як буде зручніше керувати в’їзними воротами.

Якщо в родині всього один автомобіль і використовується він рідко, цілком можна відкривати і закривати ворота вручну. Якщо поїздок або машин більше, є сенс придивитися до автоматичного управління. В’їзними воротами з автоматикою можна управляти натисканням всього однієї кнопки, причому навіть з автомобіля.

Питання № 3. Яким має бути полотно воріт, щоб вони підходили під стиль будинку?

 

Конструкція в’їзних воріт може передбачати безліч варіантів заповнення. Щоб не загубитися в такому асортименті, потрібно чітко розуміти, яке заповнення дозволить воріт гармоніювати з оформленням будинку і зробить їх надійніше.

Одні з найпопулярніших варіантів – це сендвіч-панелі і алюмінієвий профіль роликового плющення різних кольорів і типів. Часто їх навіть комбінують – виходить дуже оригінально і стильно.

Питання № 4. Як довго ви розраховуєте користуватися воротами?

 

Довговічність – найбільш гостре питання при покупці в’їзних воріт. Щоб переконатися, що вам пропонують дійсно якісний виріб, потрібно звернути увагу на деталі його конструкції.

Каркас воріт повинен бути надійним і стійким до корозії. Такими властивостями володіють конструкції, виготовлені з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям.

У полотні воріт не повинно бути зазорів, а заповнення повинно бути щільно зафіксовано.

Рух воріт повинно бути безшумним і плавним. Досягти такого ефекту дозволяє використання роликових опор з роликами з стеклонаполненного поліаміду і нейлонових рейок.

Знаючи всі ці нюанси і чітко сформулювавши свої переваги, можна безпомилково вибрати відповідні в’їзні ворота і отримувати задоволення від їх надійної роботи та яскравого дизайну довгі роки.