Вся правда про СІП панелi. Чи варто їм довіряти?

Робота, місто, пробки … Все це вимотує і хочеться піти від цієї суєти. Ви мрієте про заміський будинок? Де можна сховатися в пледік, попиваючи гарячий кухоль чаю (або щось міцніше), грітися біля каміна з сім’єю. Або просто приїжджати відпочивати, готувати шашлики з друзями. Але ось у чому перша проблема «Як вибрати ділянку для забудови?» І «З якого матеріалу побудувати будинок?». Так давайте ж розберемося.

З чого нам будинок побудувати?

 

Будівництво заміського будинку можна виконати з різних матеріалів. Це може бути:

-дерев’яний;
-цегляний;
-монолітний;
-незнімна опалубка;
-каркасний будинок.
З перерахованих варіантів, більшою популярністю стали користуватися каркаснікі. Каркасні будинки з СІП панелей, що ж це за диво будинок?

СІП будинку

 

СІП-панель (структурна ізоляційна плита) – це матеріал, що складається з утеплювача і двох листів орієнтовано-стружкових плит. Вони являють собою матеріал, що складається з склеєних смолою стружок деревини.

Як утеплювач можуть бути використані мінераловатні плити, пінополіуретан, скловолокно, але використовується в основному пінополістирол. Це пояснюється тим, що у нього хороші характеристики по Водовідштовхування, паронепроникності, довговічності і стійкості до появи грибка і цвілі.

Мінеральна вата при попаданні на тіло людини викликає свербіж. У пінополіуретану найкращі характеристики по водо- і звукоізоляції. Скловолокно плавиться при підвищених температурах.

СІП – панелі мають такі позитивні характеристики:

-Високий ступінь теплоізоляції.
-Гарна шумоізоляція.
-маса панелей дозволяє виробляти їх навантаження, розвантаження, подачу до місця робіт і сам монтаж вручну. Виготовлення фундаменту також не вимагає великих фінансових і матеріальних витрат.
СИП-панелі не виділяють алергенів.

Вартість даних панелей набагато нижче, ніж у альтернативних матеріалів.
Монтаж може проводитися і взимку, і влітку, так як панелі стійкі до впливу води, вологи, снігу, перепадів температури повітря, а також до впливу шкідливих біологічних факторів.
Поверхня максимально підготовлена ​​для внутрішньої обробки і до облаштування фасаду.