умный дом

«Розумний будинок» для комфортного та безпечного життя

Для того, щоб людина в приміщенні відчував себе комфортно, там повинно бути досить тепло, але не дуже жарко. Крім того, дуже важливо, щоб приміщення добре провітрювати. Кожна людина повинна відчувати себе в безпеці. Крім того, в приміщенні повинно бути достатня, що не стомлююче очі освітлення. Звичайно, хочеться також, щоб витрати на споживання електрики, опалення та води були оптимальними. Всі вище перераховані потреби здатна задовольнити система «розумного будинку». Це можна зробити і частково – якщо, наприклад, на даний момент для вас актуальніше питання безпеки, або освітлення, можна встановити систему, призначену тільки для управління освітленням або безпекою.

Управління «розумним будинком»

Управління системою «розумного будинку» нескладне. Можна підібрати елементи системи управління відповідно до потреб, дизайном. Це можуть бути «розумні» перемикачі, пульти дистанційного керування, датчики (реагують на рух, світло, голос), також системою можна управляти через інтернет, за допомогою мобільного телефону, за допомогою телевізора і т.д. Системи «Smart House» на Заході часто встановлюють в будинках, де живуть люди похилого віку або інваліди. Це говорить про те, що системи управління доступні всім, крім того, можливі різноманітні варіанти управління. Наприклад, людина з обмеженими можливостями може відчувати себе в будинку комфортно і безпечно, навіть будучи сам удома, так як системою можна керувати за допомогою голосу або конкретними, заздалегідь передбаченими рухами.

система умный дом

Освітлення в «розумному будинку»

Сучасна людина використовує різні види техніки, елементи різних форм освітлення, багато хто хоче, щоб в їхньому будинку були підлоги, що обігріваються і т.д. При установці звичайної електроінсталяціі необхідно безліч перемикачів. Система «Smart House» дозволяє цього уникнути. Одним пультом дистанційного керування або «розумним» датчиком можна управляти не тільки освітленням, але і жалюзі, фіранки, аудіо- та відеосистеми і т.д. Освітленням можуть управляти, наприклад, датчики, що реагують на присутність. Як тільки ви ввійдете в приміщення, світло загориться, а коли покинете приміщення – вимкнеться. Крім того, ця система допоможе створювати освітлення різних настроїв – дозволить насолодитися романтичним, святковим настроєм або ж буде сприяти відпочинку. Усе про ремонт