Оформляємо квартиру при ремонті. Поради дизайнера

Оформляємо квартиру при ремонті

 

Багато судять про господаря по його дому, і це, почасти, правильно – в залежності від того, як людина оформив будинок, можна, принаймні, судити, як у нього з почуттям смаку. Але проблема в тому, що далеко не всі можуть похвалитися цією перевагою, але навіть ті, хто може придумати цікаву ідею, не завжди зможуть продумати все до найдрібніших деталей. І в тому і в іншому випадку, допомогти Вам зможе професійний дизайнер, в завдання якого входить не тільки створення цікавого і стильного оформлення, але також і максимально функціонального.

Отже, перше кидається в очі при вході в квартиру – це, звичайно, передпокій. Вона як одяг, саме по ній “зустрічають” будинок, і навіть якщо ремонт в квартирі чудовий, а ось передпокій не виправдала очікувань, то у гостей залишиться досить неприємне враження від відвідин вашої квартири. Щоб такого не сталося, дотримуйтесь простих дизайнерським правилами – обов’язково використовуйте світлі тони, ніякого чорного або темно-синього в основі, особливо, якщо передпокій в простій міській квартирі – світлі тони допоможуть зробити Вашу передпокій трохи просторіше і затишніше. Ні в якому разі не вибирайте громіздку меблі, навіть якщо вона вам дуже сильно сподобалася – тоді у вашому передпокої буде ну дуже красиво … зате ось гостям буде ніде навіть розвернутися. Ідеальний варіант – легка, компактна меблі, світлих відтінків, бажано, щоб вона гармоніювала з шпалерами та покриттям для підлоги. Крім того, придбайте хоча б одне дзеркало – воно дозволить візуально розсунути стіни вашої невеликого передпокою. Стіни ні в якому разі не повинні залишатися голими – обов’язкові хоча б невеликі картини, квіти, цікаві елементи декору.

Після того, як відвідувачі проходять передпокій, вони повинні потрапляти в одну з наступних кімнат – кухня, їдальня або вітальня. Принаймні, таке розташування кімнат схвалено всесвітньо відомими дизайнерами. Здавалося б, чому ці кімнати об’єднали в групу, адже на перший погляд між ними дуже мало спільного. Насправді все просто – в кухні готують їжу, в їдальні її подають і їдять, а в вітальні відпочивають після трапези. Звичайно, в сучасних квартирах дуже складно буває виділити всі три окремі кімнати, тому часто ми можемо спостерігати якийсь симбіоз, наприклад, кухні і їдальні, або спальні. Якщо в будинку є дуже велика кімната, то її можна розділити перегородками, ширмами і т.д. Бажано, щоб на кухні все було під рукою, щоб господині не довелося “навертати кілометри” для того, щоб приготувати яєчню. А ось їдальню і вітальню краще оформляти з упором на декоративну складову – все-таки, кімната для відпочинку, для легких і невимушених бесід.

ремонт квартиры

 

Радами дизайнерів під час ремонту квартир нехтувати не варто навіть в тому випадку, якщо Ви впевнені в тому, що смак у Вас є. Справа в тому, що крім естетичної складової, і навіть крім функціональності, інтер’єр здатний перетворювати навколишній простір так, як це потрібно господареві квартири. За допомогою нескладних прийомів можна з темною, незатишною, маленької квартирки зробити світлий, просторий палац.

Ось кілька порад: меблі краще вибрати не тільки красиву, але і комфортну, тому що після їжі слід відпочити, а високі стільці і незручні хиткі столики не підходять для релаксації. Краще за все будуть виглядати м’які дивани, а якщо на вікна ви повісите красиві штори, які допоможуть створити приємну напівтемряву навіть в самий сонячний день, то ваші гості будуть просто в захваті. Якщо після розміщення меблів у вас залишилося занадто багато вільного простору, то постарайтеся заповнити його будь-якими красивими дрібничками, наприклад, статуетками, акваріумом, і іншими декоративними виробами. На підлогу можна покласти паркет, або застелити підлогу килимом, найголовніше, щоб і меблі, і килим, і взагалі вся обстановка не створювала враження “солянки”, тобто не варто виривати по одній речі з кожного стилю або колірного рішення.

Після того, як ви розібралися з кімнатами, доступними широкому колу людей, перейдемо до кімнати, яка недоступна, як правило, для вільного доступу і є особистою територією господаря – а саме до кабінету. Задумуючи, яким чином краще оформити кабінет, пам’ятайте про те, що ніяких дрібничок, занадто яскравих, “кричущих” речей в цьому приміщенні не повинно бути – все це згубно позначиться на вашій працездатності. Тільки спокійна, тиха, але не має в своєму розпорядженні до сну обстановка, бажано натуральне дерево, або щось схоже з цим матеріалом, хоча б за кольором. Обов’язково розставте речі так, щоб все необхідне було у вас під рукою, в безпосередній близькості від робочого місця.

До речі, дуже багато будівельних компаній пропонують також і дизайнерські послуги. Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте також можливість проконсультуватися з кращими дизайнерами, які допоможуть Вам скласти дизайн-проект Вашого будинку мрії.