Каркасні будинки: міфи і реальність

Хочете недорогий, але в той же час красивий, екологічний, енергозберігаючий будинок? Тоді каркасний дерев’яний будинок це рішення для вас. Преімущества каркасного будівництва очевидні.

Завдяки легкості конструкції панелей фундамент не потрібно підсилювати, досить звичайного стрічкового, що так само впливає на вартість. Збірка будинку займає близько 3-7 днів, а будинок під ключ буде готовий за все за два місяці і вперед, до нового затишок!

Якщо ви хочете обробити будинок самі, то можете сміливо займатися внутрішнім облаштуванням одразу після монтажу, так як будинок не має усадки. Тільки проконсультуйтеся з фахівцями, так як обов’язкове застосування спеціальних плівок для каркаса даху, стіновий утеплювач краще застосовувати роквул, а для балок перекриття тільки изовер.

Для покриття даху краще вибирати легкі матеріали (благо їх на ринку більш ніж достатньо): металочерепицю або якщо поверхня даху досить складна м’яку черепицю. Дах в наших погодних умовах краще вибирати простіше -двухскатную.

Всі ці переваги можливі завдяки спеціальній технології LEGO-будівництва коли будинок зводиться з стандартних панелей, виготовлених на заводі по кресленнях. Складові частини привозиться на місце і збирається як дитячий конструктор за допомогою крана через систему кріплень, що забезпечує надійність, жорсткість а також гнучкість конструкції перевершує блочну.

При правильному будівництві такого будинку його гарантійна експлуатація складе 30 -50 років, на практиці ж такі будови коштують набагато довше, так що такий варіант послужить вам і вашим онукам після вас. Під час зими каркасний будинок порадує вас відмінними ізоляційними властивостями, що дуже істотно особливо для країн Північної Європи (Норвегія, Швеція), де опалення коштує дорого і опалювальний сезон досить великий. Ще однією перевагою каркасного будинку є те, що в порівнянні з будинками з клеєного бруса і масиву його не треба оновлювати, що влітає в добру копійчину.

Міфи про каркасні будинки:

 

1)Каркасний будинок здує вітром

Каркасні будинки будуються в Японії саме завдяки своїм характеристикам міцності, а японці знають толк в ураганах і технологіях.

2)Каркасний будинок дорогий

У порівнянні з цегляним будинком вартість каркасного нижче в 2-2,5 рази, вартість елітних каркасних будинків становить всього близько 300 за м2.

3)Каркасний будинок – це термос

Незважаючи на свої прекрасні ізоляційні властивості, каркасний будинок дихає, подібно до того, як дихає ваш пуховик, завдяки каркасу з сухого дерева і відмінною мінеральної вати Роквул.

Що стосується можливого конденсату, то при правильному утепленні покрівлі і стін точка конденсації буде знаходитися поза кімнатою, тобто між шарами в складі несучих конструкцій.

4)Каркасний будинок гниє

Знову таки повертаємося до технології будівництва і знаходимо, що каркасний будинок виготовляється тільки з висушених панелей або щитів із спеціальним просоченням, волога випаровується завдяки гарній вентиляції, про що говорилося раніше.

Отже, якщо ви ще не зважилися, то до завершення скажу, що практика будівництва каркасних будинків поширена по всьому світу і становить приблизно 80%, а це вже показник! Бажаю удачі у виборі грамотних і порядних фахівців. Усе про ремонт