канализация своими руками

Каналізація власними руками, якщо у вас є бажання

 

Каналізація власними руками, як зробити

Одна з найбільших проблем дачників – переробляв продуктів життєдіяльності. Ну що там же говорити, в туалет ми всі ходимо, до того ж посуд доведеться вимити, а також не тільки посуд. А якщо так сталося, що якщо не передбачити на ділянці за містом каналізаційну систему або ж стік то, в такому випадку, у вас можуть виникнути серйозні проблеми, особливо в літню пору. У селах ця проблема вирішується досить просто. У дворі нескладної деревної туалет – типу сортир, і воду виливати також можна за будинком. Однак це в селі – там же, ділянки побільше, до того ж люди простіше – не заморочуються особливо.

Ми, жителі міста до сільських ароматів не звикли і, до того ж, вибачте за грубувате слово, з відходами життєдіяльності, миритися не хочемо. Саме тому для нас так дуже важливо щоб на тій ділянці все було привабливо, а також не пахло.

Так, як можна облаштувати відведення стічної води, відходів?

Існує 2 варіанти:

  • Нескладний – вигрібна яма.
  • Станція біологічного зачистки.

І той і інший варіант мають право на життя. Один менш дорогий, підходить для переважної більшості наших дачників. 2-й дорожче і, крім того, цієї варіант більше підходить для господарів котеджів, в яких вони живуть досить тривалий час. До слова про час, якщо доводиться бувати на дачі раз в тиждень, а також лише в літню пору то, в такому випадку, ймовірно вам не варто встановити яку-небудь технологічну систему, призначену для очищення. Також можна обійтися нескладної вигрібною ямою.

Давайте ми розглянемо можливість пристрою вигрібної ями на дачі за допомогою власних рук.

канализация своими руками

Цей варіант природно менш дорогий і, крім того, підійде під ідею «зроби все сам». Каналізація на дачі самому -що з цього випливає:

  • Насамперед, що у вас є руки, вони ростуть з дуже правильного місця;
  • У другу чергу, ви людина дбайливий, знаєте ціну рукам;
  • У третю чергу, у вас є необхідний час для роботи.

Проводимо пристрій каналізаційної системи на дачі своїми власними руками – вигрібна яма.

На самому початку потрібно визначатися з місцем, де її облаштувати. Варіантів багато, проте запропонуємо лише два.

1 варіант – робити вигрібну яму поряд з будинком ближче до межі ділянки.

Ми не дарма загострили вашу увагу на те, що дана яма повинна встановлюватися ближче до межі ділянки. Вам доводиться час від часу наймати асенізаторську машину для відкачування, і, до того ж, вона повинна мати площадку для відкачування. Набагато краще в тому ж випадку, якщо вона не буде заїжджати безпосередньо на ділянку і, крім того, завантажувати з вулиці. В даному випадку, якщо ж само собою ваш будинок зведений поблизу с дачним парканом, ви одночасно вбиваєте двох зайців – економите на трубопроводах а також на часі роботи по відкачування стоків.

2 варіант – облаштувати вигрібну яму далеко від дому.

Це також дуже прийнятно, проте необхідно буде передбачати можливість заїзду машини, а також доводиться передбачати прокладку трубопроводів по ділянці.

Так, ще не забув сказати, побудувати каналізаційну систему на дачі варто лише в разі якщо у вас маєте на цій дачі постійний водний джерело, у вигляді водопроводу а в будинку у вас є, природно, туалет, душ, і відповідно. кухня. Для особистого туалету можна все зробити, набагато простіше.

Місце вибрано, перейдемо до будівництва. Роєм яму. Для сім’ї з 3-х чоловік можна обійтися незначний ямою розміром 2,5 на один, а також глибиною два -2,5 м. Це в районі п’ять кубів стоків.

Прикиньте, скільки саме води вас йде на людину в добу. Десь – в районі двісті літрів на людину. Виходить, що цією ємності вам вистачить на п’ять-шість приїздів на дачу. Виходить, що доводиться замовити машину для відкачування раз в три тижні, якщо живете на дачі не перестаючи то, значить, раз в два тижні. Усе про ремонт