Бурение скважин

Артезіанська свердловина – стабільний доступ до питної води

Як вирішити проблему відсутності центрального водопостачання в заміському будинку? Кращий спосіб – це буріння артезіанської свердловини.

5 Причин пробурити артезіанську свердловину

Це вода бездоганної якості: водоносний шар залягає глибоко, на нього не виявляється такого негативного впливу, як на більш прості свердловини (наприклад, на пісок). Вода повністю відповідає стандартам, її можна використовувати для пиття і приготування їжі.
Відмінна продуктивність – в середньому досягає 3 кубометрів на годину (але це не межа, даний показник визначається потужністю водоносного пласта). Свердловина повністю задовольняє потребу сім’ї (домогосподарства) в чистої питної води.

Стабільна подача води: пробурених і облаштоване джерело має безперервну віддачу.
Довгий термін служби: вкладені в свердловину кошти багаторазово окупляться, в середньому її експлуатація триває не менше 20-30 років. Точний термін залежить від виду джерела і технології його облаштування. Так, використання двухтрубной конструкції подовжує період експлуатації до 40-50 років.
Можливість заощадити – завдяки високій продуктивності одне джерело можуть використовувати кілька будинків, так що при бажанні можна зібрати суму для буріння разом з сусідами.

Детальніше про плюси артезіанської свердловини читайте на сайті promburcom.ru, тут же представлена ​​інформація про технології буріння і вартості таких робіт.

Кілька фактів про буріння і свердловині

Глибина джерела може становити від 30 до 250 метрів (це залежить від географічних умов об’єкта, які скрізь різні). Тиск забезпечується водотривким пластом.

Стовбур зміцнюється спеціальної колоною (її виготовляють з міцних металопластикових або сталевих труб), за рахунок цього вдається захистити водоносний шар від забруднень.

Технологія буріння досить складна, тому її потрібно довіряти фахівцям, підхід до роботи визначає якість води і термін служби джерела.

Бурение скважин

Принцип роботи свердловини досить простий:
• насос перекачує воду в накопичувальну ємність;
• з ємності вона подається в систему водопостачання.

Організація автономної системи передбачає не тільки буріння, а й ряд інших заходів з облаштування свердловини. Фахівці підбирають необхідне обладнання, самостійно доставляють його на об’єкт і монтують.

Список пристроїв і приладів, необхідних для облаштування джерела, досить об’ємний:

• гідравлічний акумулятор (він подає воду під тиском);
• насос і клапани;
• ксенон (водонепроникна камера, в яку поміщається все обладнання);
• шланги й крани (використовуються для розподілу води в конкретні точки будинку) і ін.

У скільки це все обійдеться?
Вартість буріння і облаштування свердловин на воду залежить від різних чинників: глибини буріння, геодезичних характеристик ділянки, технології обсадки, виду обладнання, діаметра труб і ін.

Звернувшись в спеціалізовану компанію, ви зможете замовити роботи «під ключ» – це самий і вигідний варіант. У вартість входить повний комплекс заходів, починаючи від доставки бурової техніки на ділянку, закінчуючи бурінням, установкою обсадних труб і монтажем насосного обладнання.

Заключний етап – запуск свердловини і перевірка роботи пристроїв. Так, процес облаштування автономної системи водопостачання трудомісткий, до того ж обходиться в пристойну суму. Але зате ви отримуєте доступ до чистої артезіанської води, повністю вирішуючи проблему відсутності центрального водопостачання. Усе про ремонт